In The Name Of Cobain

Kapela

Pro tuto partu muzikantů z Nirvana tribute Czech - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíce autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR, na Slovensku i v Německu. Mohou nabídnout kromě standardního vystoupení i unplugged show s jeho pravou atmosférou a vizuelními prvky, která byla odehrána v New Yorku v roce 1994. Nirvana Tribute Czech je založena pro všechny fanoušky a příznivce živých vystoupení k připomenutí legendy Kurta Cobaina a jeho nadčasového zpracování stylu hudby.

KURT COBAIN - Martin Hájek - zpěv, kytara

- Je velkým fanouškem syrové a melodické hudby, převážně stylu grunge, jako je Nirvana. V současné době je členem kapely Nirvana Tribute a pop-rockové kapely W.A.F., se kterou už od počátku založení až po současnost projeli přes 100 koncertů, a kde je i autorem některých jejich písní. Když se v patnácti letech učil hrát na kytaru, jeho repertoár tvořily hlavně písně Nirvany. I díky tomu je pro něho Nirvana srdeční záležitostí.  Jeho cílem je ztvárnit revival Nirvany natolik autenticky, aby jeho zpěv, vzhled i show,kterou Kurt dělal, působila přirozeně a identicky.

KRIST NOVOSELIC - Karel Hlávka - basová kytara

- Krist má ve většině písniček vymyšlený dobrý riffy, který jen tak neomrzej. Mám rád když se pořád nehrajou jen nudný čtyři tóny dokola. Centimetrama se mu sice nevyrovnám (myslím samozřejmě výšku!;)), ale basu mám stejně jako on proklatě nízko, protože v době kdy jsem začínal hrát jsme poslouchali blink 182, green day, apod... , takže kdo dokazal hrát na kytaru u kolen byl dobrej.. Hraní na kytaru beru jako součást svýho života. Prošel jsem kapelami s vlastni tvorbou i zábavovkou. Dlouhodobě hraju v kapele Wehement a teď i Nirvana tribute.

DAVE GROHL - Dominika Plešingerová - bicí

- Je v naší kapele nejmladší krví, ale hlavně také příčinou už tradiční půlhodinové časové ztráty před odjezdem na koncerty. Může působit jako křehká bytost, ale když sedne za bicí,rázem se promění v Davidu Grohlovou. Miluje Nirvanu a celkově spíše tvrdší muziku. Hrála ve white-rockové kapele Michael,se kterou kromě koncertů jezdili každoročně v zimním období vánoční rockový muzikál Narozený. A ač se to s Nirvanou stylově bije,nasbírala zde mnoho hráčských zkušeností. 

PAT SMEAR - Petr Fryauf - kytara, zpěv

- Nirvana byla jedním z jeho velkých vzorů v dětství, kdy se  u nás tloukla americká rocková hudba s obskurní popovou hitparádou ESO. Hrál v několika kapelách, které to nakonec stejně nikam nedotáhly. Ma rád svý kámoše v kapele, svoji rozmlácenou kytaru a zesilovač, co má pořád divnej zvuk.